1150-ти: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: eo:1150-aj jaroj
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: an:Anyos 1150)
с (Бот Додава: eo:1150-aj jaroj)
[[de:1150er]]
[[en:1150s]]
[[eo:1150-aj jaroj]]
[[es:Años 1150]]
[[et:1150. aastad]]
46.384

уредувања