Герард Меркатор: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: et:Gerardus Mercator
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: et:Gerardus Mercator)
[[eo:Gerardus Mercator]]
[[es:Gerardo Mercator]]
[[et:Gerardus Mercator]]
[[fi:Gerhardus Mercator]]
[[fr:Gérard Mercator]]
11.372

уредувања