Разлика помеѓу преработките на „Република“

Додадени 27 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: os:Республикæ; козметички промени
с (Бот Додава: os:Республикæ; козметички промени)
 
{{никулец}}
 
 
[[Категорија:Државни уредувања]]
[[nrm:Républyique]]
[[oc:Republica]]
[[os:Республикæ]]
[[pl:Republika]]
[[pt:República]]