Драгиша Цветковиќ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: it:Dragiša Cvetković
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: it:Dragiša Cvetković)
[[fr:Dragiša Cvetković]]
[[hr:Dragiša Cvetković]]
[[it:Dragiša Cvetković]]
[[pl:Dragiša Cvetković]]
[[ru:Цветкович, Драгиша]]
86.434

уредувања