Мегалит: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 15 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Археологија]]
[[Категорија:СпоменициКамења]]
[[Категорија:МегалитиМегалитски споменици|*]]
 
[[bg:Мегалит]]
13.850

уредувања