Разлика помеѓу преработките на „Геотермална енергија“

с
Бот Додава: simple:Geothermal energy
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: simple:Geothermal energy)
[[ro:Energie geotermică]]
[[ru:Геотермальная энергетика]]
[[simple:Geothermal energy]]
[[sk:Geotermálna energia]]
[[sl:Geotermalna energija]]
374

уредувања