Разлика помеѓу преработките на „Анатолиј Карпов“

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: simple:Anatoly Karpov
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: simple:Anatoly Karpov)
[[ro:Anatoli Karpov]]
[[ru:Карпов, Анатолий Евгеньевич]]
[[simple:Anatoly Karpov]]
[[sk:Anatolij Jevgenievič Karpov]]
[[sl:Anatolij Karpov]]
374

уредувања