Разлика помеѓу преработките на „Марина Мијаковска“

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на Mijakovskam (разговор), вратено на последната верзија на Wikimk)
 
Моментално е на последипломски студии на истата катедра на Филолошкиот факултет.
 
== ТВОРЕШТВО ==
Анонимен корисник