Разлика помеѓу преработките на „Марина Мијаковска“

Одземени 82 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с
{{еј почекај?!}}
{{бришење|Ова не ми изгледа како енциклопедиска содржина?!}}
 
Марина Мијаковска е родена на 08 07 1984 г. во Скопје, Р. Македонија.
27

уредувања