Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Инфокутија за село во Егејска Македонија“

removed newline before <noinclude>
с
(removed newline before <noinclude>)
| style="background: #FBEC5D; border-top: solid 1px #ccd2d9; padding: 0.4em 1em 0.4em 0; vertical-align: top" | '''Веб-место'''
| style="border-top: solid 1px #ccd2d9; padding: 0.4em 1em 0.4em 0; vertical-align: top" | {{qif|test={{{веб|}}}|then=[http://{{{веб}}} {{{веб}}}]|else=&nbsp;}}
|}<noinclude>
|}
<noinclude>
{{documentation}}
[[Категорија:Шаблони за Грција]]
73

уредувања