1080-ти: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: an:Anyos 1080
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: qu:1080 watakuna)
с (Бот Менува: an:Anyos 1080)
[[Категорија:1080-ти]]
 
[[an:AñosAnyos 1080]]
[[ar:ملحق:عقد 1080]]
[[ast:Años 1080]]
59.415

уредувања