Отвори го главното мени

Промени

Додадени 9 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: cs:Symmachus (papež)
[[ca:Símmac I]]
[[ceb:Símaco]]
[[cs:Symmachus (papež)]]
[[de:Symmachus (Papst)]]
[[el:Πάπας Σύμμαχος]]
43.100

уредувања