Разлика помеѓу преработките на „Богота“

Додаден 31 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Додава: be:Горад Багата Менува: es:Bogotá D. C.; козметички промени
с (Бот Менува: es:Bogotá D. C.; козметички промени)
с (Бот Додава: be:Горад Багата Менува: es:Bogotá D. C.; козметички промени)
[[ast:Bogotá]]
[[az:Boqota]]
[[be:Горад Багата]]
[[be-x-old:Багата]]
[[bg:Богота]]