180-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sh:180-e pne.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: qu:180 watakuna kñ)
с (Бот Додава: sh:180-e pne.)
[[ro:Anii 180 î.Hr.]]
[[ru:180-е до н. э.]]
[[sh:180-e pne.]]
[[sk:80. roky 2. storočia pred Kr.]]
[[sl:180. pr. n. št.]]
109.264

уредувања