Разлика помеѓу преработките на „Дијалектика“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: an:Dialectica
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: an:Dialectica)
[[Категорија:философија]]
 
[[an:DialeuticaDialectica]]
[[ar:ديالكتيك]]
[[ast:Dialéutica]]
46.384

уредувања