Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: eu:Tolosa (Okzitania)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: mr:तुलूझ)
с (Бот Менува: eu:Tolosa (Okzitania))
[[es:Toulouse]]
[[et:Toulouse]]
[[eu:Tolosa (Okzitania)]]
[[ext:Toulouse]]
[[fa:تولوز]]
46.384

уредувања