Александар Лурија: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: et:Aleksandr Lurija
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: et:Aleksandr Lurija)
[[en:Alexander Luria]]
[[es:Aleksandr Lúriya]]
[[et:Aleksandr LuriaLurija]]
[[fa:الکساندر لوریا]]
[[fi:Aleksandr Lurija]]
109.264

уредувања