Разлика помеѓу преработките на „22 јануари“

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: mn:1 сарын 22
с (Бот Додава: gu:જાન્યુઆરી ૨૨ Брише: fj:22 January; козметички промени)
с (Бот Додава: mn:1 сарын 22)
[[mhr:22 Шорыкйол]]
[[ml:ജനുവരി 22]]
[[mn:1 сарын 22]]
[[mr:जानेवारी २२]]
[[ms:22 Januari]]
109.264

уредувања