Виолина: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: an:Vriolín
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ml:വയലിൻ)
с (Бот Менува: an:Vriolín)
 
[[af:Viool]]
[[an:BriolínVriolín]]
[[ar:كمان]]
[[ast:Vigulín]]
46.384

уредувања