560-ти: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: an:Anyos 560
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: qu:560 watakuna)
с (Бот Менува: an:Anyos 560)
[[Категорија:560-ти]]
 
[[an:AñosAnyos 560]]
[[ar:ملحق:عقد 560]]
[[ast:Años 560]]
46.384

уредувања