Информација: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
Бот Менува: an:Información
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Брише: ceb:Impormasyon)
с (Бот Менува: an:Información)
 
[[af:Inligting]]
[[an:InformaziónInformación]]
[[ar:معلومة]]
[[az:İnformasiya]]
46.384

уредувања