Региони на Грција: Разлика помеѓу преработките

Додадени 65 бајти ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: en:Regions of Greece)
[[ko:그리스의 지방]]
[[pt:Regiões da Grécia]]
[[th:ภูมิภาคในประเทศกรีซ]]
[[zh:希臘地區]]
109.264

уредувања