Разлика помеѓу преработките на „Офенбах (град)“

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: is:Offenbach am Main
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: is:Offenbach am Main)
[[hu:Offenbach am Main]]
[[id:Offenbach am Main]]
[[is:Offenbach am Main]]
[[it:Offenbach am Main]]
[[ja:オッフェンバッハ]]
6.057

уредувања