Александар Лурија: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: zh:亚历山大·鲁利亚
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: zh:亚历山大·鲁利亚)
[[pt:Alexander Luria]]
[[ru:Лурия, Александр Романович]]
[[zh:亚历山大·鲁利亚]]
86.434

уредувања