Ајет: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: jv:Ayat
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Ает преместена како Ајет преку пренасочување: Проверено - сепак е „Ајет“)
с (Бот Додава: jv:Ayat)
[[id:Ayat]]
[[it:Ayat]]
[[jv:Ayat]]
[[ku:Ayet]]
[[nl:Aya]]
109.264

уредувања