Разлика помеѓу преработките на „Градски стадион Кратово“

нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
 
[[Категорија:Фудбалски стадиони во Македонија|Градски стадион Кратово]]
[[en:Sileks Stadium]]
Анонимен корисник