Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Реки во Англија“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
с (Бот Додава: ro:Categorie:Râuri din Anglia)
с (Бот Менува: simple:Category:Rivers of England)
[[ro:Categorie:Râuri din Anglia]]
[[ru:Категория:Реки Англии]]
[[simple:Category:Rivers inof England]]
[[sk:Kategória:Rieky v Anglicku]]
[[sr:Категорија:Реке Енглеске]]
109.264

уредувања