Разлика помеѓу преработките на „Улрих Цвингли“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: uk:Ульріх Цвінглі
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: uk:Ульріх Цвінглі)
[[sr:Улрих Цвингли]]
[[sv:Huldrych Zwingli]]
[[uk:Цвінглі Ульріх Цвінглі]]
[[vi:Huldrych Zwingli]]
[[zh:慈運理]]
11.372

уредувања