Категорија:Кралство Неапол: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: tr:Kategori:Napoli Krallığı
(Создадена страница со: {{Commons cat|Kingdom of Naples}} Category:Неапол [[Category:Поранешни земји на Апенинскиот полуостров|Не...)
 
с (Бот Додава: tr:Kategori:Napoli Krallığı)
[[ja:Category:ナポリ王国]]
[[nn:Kategori:Kongedømet Napoli]]
[[tr:Kategori:Napoli Krallığı]]
59.415

уредувања