830-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Одземени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Брише: id:830-an SM
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: la:Decennium 84 a.C.n.)
с (Бот Брише: id:830-an SM)
[[fi:830-luku eaa.]]
[[fr:Années -830]]
[[id:830-an SM]]
[[it:Anni 830 a.C.]]
[[la:Decennium 84 a.C.n.]]
43.100

уредувања