Запад: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ht:Lwès
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: cu:Ꙁа́падъ)
с (Бот Додава: ht:Lwès)
[[hi:पश्चिम]]
[[hr:Zapad]]
[[ht:Lwès]]
[[hu:Nyugat (égtáj)]]
[[ia:West]]
46.384

уредувања