Разлика помеѓу преработките на „Волен Сидеров“

Додадени 4 бајти ,  пред 10 години
с
с (Бот Додава: no:Volen Siderov)
 
== Претседателски избори 2006==
На претседаделските избори во 2006 година во првиот круг добил 21% од гласовите, а [[Георги Прванов]] (сегашниот претседател на Бугарија) освоил 65% од гласовите. Поголемите десни партии во Бугарија во вториот круг не поддржале ниту еден од кандидатите.
 
==Политички ставови==
1.270

уредувања