Разлика помеѓу преработките на „Скијачко трчање на Зимските олимписки игри 2010 - тимски спринт за мажи“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Скијачко трчање на Зимските олимписки игри 2010}} Натпреварите во '''тимскиот спринт''' ...)
 
| {{flagicon|Норвешка}}</br>[[Ојстејн Петерсен]]</br>[[Петер Нортуг]]
| {{flagicon|Германија}}</br>[[Тим Чамке]]</br>[[Аксел Тајхман]]
| {{flagicon|Русија}}</br>[[Николај Морилов]]</br>[[ПеАлексејАлексеј Петухов]]
|}