Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: lv:Māzenderāna
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: arz:مازندران (محافظه))
с (Бот Менува: lv:Māzenderāna)
[[ko:마잔다란 주]]
[[ku:Mazenderan (parêzgeh)]]
[[lv:MāzanderānaMāzenderāna]]
[[ms:Mazandaran]]
[[mzn:مازرون]]
59.415

уредувања