Разлика помеѓу преработките на „Логотет“

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: pl:Logoteta
с
с (Бот Додава: pl:Logoteta)
 
[[Категорија:Византија]]
 
 
[[bg:Логотет]]
[[en:Logothete]]
[[fr:Logothète du Drome]]
[[it:Logoteta]]
[[he:לוגופט]]
[[it:Logoteta]]
[[pl:Logoteta]]
[[pt:Logóteta]]
[[ro:Logofăt]]
86.434

уредувања