Разлика помеѓу преработките на „Висбаден“

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ga:Wiesbaden; козметички промени
с (Бот Додава: yo:Wiesbaden)
с (Бот Додава: ga:Wiesbaden; козметички промени)
 
{{Гер-никулец}}
 
[[Категорија:Градови во Хесен]]
 
{{Link FA|de}}
{{Link FA|hu}}
{{Link FA|it}}
 
[[Категорија:Градови во Хесен]]
 
[[af:Wiesbaden]]
[[fur:Wiesbaden]]
[[fy:Wiesbaden]]
[[ga:Wiesbaden]]
[[gl:Wiesbaden]]
[[he:ויסבאדן]]