Разлика помеѓу преработките на „Список на непризнаени држави“

с
с (Бот Додава: an, de, es, ka, ko, no, os, tr)
с (Бот Додава: fr:Pays non reconnus mondialement)
[[es:Estado no reconocido]]
[[fi:Luettelo kansainvälisesti tunnustamattomista valtioista]]
[[fr:Pays non reconnus mondialement]]
[[hi:अमान्य देशों की सूची]]
[[hr:Popis nepriznatih država]]
3.205

уредувања