Разлика помеѓу преработките на „Каликрат“

Додадени 19 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: pl:Kallikrates
 
с (Бот Додава: pl:Kallikrates)
[[de:Kallikrates]]
[[en:Kallikrates]]
[[fi:Kallikrates]]
[[fr:Callicrate]]
[[it:Callicrate]]
[[nl:Callicrates]]
[[pl:Kallikrates]]
[[pt:Calícrates]]
[[fi:Kallikrates]]
[[sv:Kallikrates]]
1.273

уредувања