Разлика помеѓу преработките на „Денес над Македонија“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
с (Бот Менува: gl:Denes nad Makedonija; козметички промени)
[[pt:Denes nad Makedonija]]
[[ro:Astăzi peste Macedonia]]
[[ru:Гимн Республики МакедонияМакедонии]]
[[sh:Denes nad Makedonija]]
[[sk:Denes nad Makedonija]]
24.401

уредување