Запад: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: cu:Ꙁа́падъ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: war:Natondan)
с (Бот Менува: cu:Ꙁа́падъ)
[[co:Punenti]]
[[cs:Západ]]
[[cu:ЗападъꙀа́падъ]]
[[de:Westen]]
[[el:Δύση]]
109.264

уредувања