Магна карта: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: fa:منشور کبیر
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ml:മാഗ്നാകാർട്ട)
с (Бот Менува: fa:منشور کبیر)
[[et:Magna Carta]]
[[eu:Magna Carta]]
[[fa:فرمانمنشور کبیر]]
[[fi:Magna Carta]]
[[fr:Magna Carta]]
46.384

уредувања