Рејнато Пуно: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ceb:Rey Puno
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ceb:Rey Puno)
[[Категорија:Филипински политичари]]
 
[[ceb:Rey Puno]]
[[en:Reynato Puno]]
[[nl:Reynato Puno]]
109.264

уредувања