Еднодомен парламент: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: simple:Unicameral
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: cs:Unikameralismus; козметички промени)
с (Бот Додава: simple:Unicameral)
[[pt:Unicameralismo]]
[[ro:Unicameralism]]
[[simple:Unicameral]]
[[sv:Enkammarparlament]]
[[th:ระบบสภาเดี่ยว]]
3.109

уредувања