Ајет: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Ает преместена како Ајет преку пренасочување: Проверено - сепак е „Ајет“
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Ает преместена како Ајет преку пренасочување: Проверено - сепак е „Ајет“)