Разлика помеѓу преработките на „Полокване“

Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: szl Брише: ve Менува: de, en
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: szl Брише: ve Менува: de, en)
[[bg:Полокване]]
[[ca:Polokwane]]
[[de:PietersburgPolokwane (Gemeinde)]]
[[en:Polokwane Local Municipality]]
[[en:Pietersburg]]
[[es:Polokwane]]
[[fa:پولوکوین]]
[[sv:Polokwane]]
[[sw:Polokwane]]
[[veszl:Polokwane]]
[[zh:波羅克瓦尼]]
59.415

уредувања