Хибернација: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: bs:Hibernacija
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Брише: ur:جرمنیشن)
с (Бот Додава: bs:Hibernacija)
[[ar:بيات شتوي]]
[[bg:Хибернация]]
[[bs:Hibernacija]]
[[ca:Hibernació]]
[[cs:Hibernace]]
46.384

уредувања