Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:62.162.217.202“

нема опис на уредувањето
(stop)
 
 
Please stop vandalizing. Thanks. --[[User:Mercy|Mercy]] <small>([[User talk:Mercy|разговор]])</small> 10:45, 22 јануари 2010 (UTC)
 
Stop vandalizing please. Thank you. --[[User:Egmontaz|<b><font color="#082567">ЕгмонтаЗ</font></b><font color="#CD5B45">♤</font>]]<i><font color="#F0E130"> <sup>[[User talk:Egmontaz|разговор]]</sup></font></i>
73

уредувања