Разлика помеѓу преработките на „Виктор Јанукович“

претседател!
с (Бот Додава: vi:Viktor Yanukovych)
(претседател!)
[[Категорија:Украински политичари|Јанукович, Виктор]]
[[Категорија:Премиери на Украина|Јанукович, Виктор]]
[[Категорија:Претседатели на Украина|Јанукович, Виктор]]
 
[[ar:فيكتور يانكوفيتش]]
1.270

уредувања