Опиум: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: hi:अफीम
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додава: hi:अफीम)
[[fr:Opium]]
[[he:אופיום]]
[[hi:अफीम]]
[[hr:Opijum]]
[[hu:Ópium]]
5.215

уредувања