Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Пет столба“

с
Бот Додава: mwl:Wikipedia:Cinco pedamiegos
с (Бот Менува: eu:Wikipedia:Bost zutabeak)
с (Бот Додава: mwl:Wikipedia:Cinco pedamiegos)
[[ml:വിക്കിപീഡിയ:പഞ്ചസ്തംഭങ്ങള്‍]]
[[mn:Wikipedia:Тулгын таван чулуу]]
[[mwl:Wikipedia:Cinco pedamiegos]]
[[new:विकिपिडिया:न्याता थां]]
[[nl:Wikipedia:Vijf zuilen]]